درباره لاغری با دستگاه اگزیما

لاغری با اگزیما
بسیاری از ما با تجمع چربی در ناحیه‌هایی مانند بغل پا، پهلو و شکم مشکل داریم و به دنبال راه‌حلی مناسب و کم دردسر برای کاهش سایز و وزن هستیم. دپارتمان لاغری کلینیک بهروز برای آن دسته از مراجعین که با انجام عمل‌های تهاجمی مانند لیپوماتیک موافق نیستند، راه‌حل‌های جایگزین و قابل اطمینان دارد.

پروسه تغییر سایز و کاهش وزن، مسیری طولانی و نیازمند پشتکار و صبوری است. اما با توجه به پیشرفت علم پزشکی و رقابت شرکت‌های بزرگ جهان، در ارائه بهترین دستگاه‌های لاغری و جوانسازی؛ می‌توانیم از وسایل و روش‌های مدرن برای تسهیل روند لاغری و کاهش سایز بهره بگیریم.

یکی از جدیدترین دستگاه‌هایی که در جهان مورد توجه قرار گرفته و اخیرا برنده جایزه بهترین دستگاه لاغری از اروپا شده است، دستگاه لاغری اگزیمیا است. با استفاده از این دستگاه همزمان چند هدف مهم در تناسب اندام را دنبال خواهیم کرد:

◽ حذف چربی‌های اضافه و کاهش سایز

◽ درمان سلولیت و شکل دادن به بدن

◽ سفت کردن اندام‌های شل و افتاده

اگزیمیا چگونه کار می‌کند؟

اگزیمیا با بهبود اکسیژن‌رسانی و سوخت‌وساز در بافت‌های چربی، یک گام بلند به سوی سوزاندن چربی‌ها برمیدارد. این دستگاه، با ترکیب چند روش و بهره‌گرفتن از آنها تاثیری دوچندان و بی‌سابقه بر روی اندام‌‌های مورد نظر دارد.

این روش‌ها عبارت است از: میکرو درم، الکتروپریشن و لیزر پریشن، اندورادیومگ و در نهایت رادیو لیفت.

◽ پیلینگ و لایه‌برداری مکانیکی، با استفاده از میکرودرم منجر به آماده ساختن بافت برای بالاترین میزان پذیرش فرایندهای لاغری دستگاه خواهد شد.

◽ لیزرپوریشن، به عمق سلول‌های چربی نفوذ کرده و در استحکام آنها تزلزل ایجاد می‌کند. به طوری که در مرحله بعد با ایجاد حرکات در بافت، سلول‌های چربی، به راحتی تخریب خواهند شد.

◽ اندورادیومگ، با ایجاد تحرکات قوی و خارج کردن بافت از حالت سکون (به همراه پرتوهای رادیویی)، درنهایت به تسریع خون‌رسانی به سلولیت‌های می‌انجامد.

◽ رادیو لیفت یا همان RF، همه مراحل قبل را با لیفت و جوانسازی بافت‌هایی که تحت فشار، چربی از دست داده‌اند؛ تکمیل می‌کند.

اين دستگاه با تركيب همزمان امواج ليزر و الكتروپوريشن به همراه ار اف، ميكرودرم و اندوراديومگ همه نیازهایی که ممکن است در کاهش وزن و سایز داشته باشیم را پوشش می‌دهد و به مراجعه كنندگان در درمان چاقی، مبارزه با سلوليت، كاهش خطوط پس از زايمان، رفع غبغب، جوانسازی و لیفت و فرم دهي اندام بدن کمک می‌کند.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.