درباره فیلر مو

hair filler

فیلر مو اولین ماده حجم دهنده موها در جهان است. فرمول تشکیل دهنده فیلر موی سر شامل اسید هیالورونیک و پپتید فعال است.

فیلر مو چگونه انجام می شود؟

ماده فیلر توسط یک سرنگ با سوزن بسیار ریز به پوست سر تزریق می شود. بلافاصله پس از وارد شدن فیلر به زیر پوست مواد داخل آن آزاد و فعال می شوند و در مدت زمان کوتاهی سلول های پوست و مو را تقویت می کنند.

این روش از مرگ سلولی جلوگیری می کند و سلامت ناحیه تزریق شده را تضمین می کند. به همین علت ریزش غیرطبیعی موها قطع و درمان می شود. فیلر موجب سلامت و شادابی موها می گردد. با احیای سلول های پوست سر گردش خون بهبود می یابد. بهبود گردش خون مواد لازم برای تغذیه فولیکول ها را تامین می کند.

در نتیجه فولیکول ها تحریک شده و سرعت رشد آن ها افزایش می یابد. کاربرد و خواص مواد تشکیل دهنده فیلر مو در این ترکیب بی نظیر هفت پپتید عملکرد همزمان دارند.

تزریق فیلر به پوست سر برای چه کسانی مناسب است؟

◽ افرادی که جنس موهایشان نازک و ضعیف است.

◽ تقویت رشد موها

◽ افزایش حجم و پرپشتی موها

◽ یک درمان مکمل برای ریزش مو

◽ جلوگیری از پیشرفت طاسی در مردان و زنان

◽ کسانی که کاشت مو انجام داده اند

◽ افزایش اثرگذاری عمل کاشت مو

مراقبت های پس از تزریق فیلر مو

لازم است جهت افزایش اثر بخشی و تکمیل درمان توسط فیلر مو تمام مراقبت های توصیه شده پس از تزریق با حوصله و دقت انجام شود. این مراقبتها عبارتند از: موهای خود را از تابش مستقیم نور خورشید با پوشش مناسب بپوشانید. در روز اول پس از فیلر مو از حمام کردن خودداری کنید. در حد امکان اجازه تنفس به موها بدهید و با کلاه و روسری و غیره نها را نپوشانید. در مورد زمان استفاده از سشوار، رنگ مو و … با پزشک خود مشورت کنید. برای کاهش درد و همچنین توزیع یکسان فیلر قسمت هایی که تزریق در آنجا انجام شده را ماساژ دهید.

تفاوت مزوتراپی و فیلر مو

پس از انجام فیلر مو سریع تر از مزوتراپی موهای بهبود یافته و احیا می‌شوند. ممکن است هنگام درمان وضعیت موها با مزوتراپی، بسته به تشخیص پزشک، از داروهایی مانند فیناستراید و ماینوکسیدیل نیز استفاده شود و به همراه ویتامین های لازم در زیر پوست تزریق گردد.

این دو روش همچنین شباهت هایی نیز دارند که عبارتند از:

مزوتراپی و فیلر مو هردو دارای ویتامین های لازم برای تقویت رشد موها هستند. هردو محصول های آماده ای می باشند که توسط سرنگ های مخصوص در مدت زمان 20 یا 30 دقیقه به پوست سر تزریق می شوند. معمولا دوره درمان آن ها چند جلسه ای با فاصله زمانی مشخص است. مزوتراپی و فیلر مو برای ایجاد موهای جدید و یا بازگشت موهای از دست رفته کاربردی ندارند و برای این موضوع تنها راه حل کاشت موی طبیعی می باشد.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.