درباره لیزر موهای زائد

در کلینیک بهروز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های دنیا و در محیطی بهداشتی تحت نظر مجرب ترین کارشناسان به پوستی صاف و بدون موی زائد دست یابید.
در طول قرن ها استفاده از وسایل گوناگون برای از بین بردن موهای زائد صورت و سایر نواحی بدن، یکی از دغدغه های انسان ها به ویژه خانم ها بوده است. اما امروزه به دلیل اهمیت بالای این موضوع و با پیشرفت علم پزشکی و توسعه بهره برداری از لیزر کمک گرفته شده برای انجام لیزر موهای زائد ، لیزر یک سری پرتو نوری که با یک طول موج در یک راستا حرکت می کنند و انرژی گرمایی ایجاد می کند که این موضوع باعث از بین بردن موهای زائد می شود بدون اینکه آسیب و یا سوختگی برای پوست بوجود آورد. تنها تاثیر آن بر روی ساختار مو برای حذف موها اثر می‌گذارد. اکنون برندهای گوناگون و انواع مختلف لیزر، برای درمان موهای زائد به بازار عرضه می شود. پزشکان متخصص پوست، عوارض جبران ناپذیر روش هایی مانند موم، بند انداختن، وکس، اپی لیدی و… را مهم ترین عامل محبوبیت بالای لیزر موهای زائد در کشورمان می دانند. نکته اساسی در خصوص لیزر موهای زائد استانداردهای مورد توجه در ساختار دستگاه ها و رعایت مسایل بهداشتی و پزشکی مربوط به پوست و مو است. با استفاده از دستگاه های جدید و استاندارد و بهره گرفتن از تخصص و دانش کافی در لیزر موهای زائد ، میتوان نتایج عالی و رضایت بیماران را تضمین کرد. هدف ما در کلینیک بهروز، این است که با هزینه ای معقول و استفاده از بهترین و جدیدترین دستگاه ها آرامش و رضایت خاطر را برای مراجعینمان بوجود آوریم. همچنین بهداشت کامل محیط کلینیک بهروز و دستگاه های لیزر کلینیک از موارد بسیار با اهمیت برای ما است. دریافت مشاوره واقع بینانه و کامل، قبل از شروع جلسات درمان از حقوق دیگر بیماران است که به خوبی در کلینیک بهروز رعایت می شود. اگر شما هم در خصوص خدمات کلینیک بهروز سوال دارید، از طریق فرم نوبت دهی خدمات موردنظر خود را انتخاب کنید تا برای اطلاعات بیشتر با شما هماهنگ کنیم.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.