درباره تزریق فیلر(انواع ژل)

از نقاط پرچربیِ بدن متقاضی ساکشن و در ناحیه های مورد نیاز تزریق می شود. این عمل نسبت به بسیاری از اعمال زیبایی زمان و هزینه بیشتری طلب می کند اما به دلیل مزایای مهمی که دارد، علاقه مندان زیادی داشته و به کررات توسط پزشکان کلینیک بهروز انجام می شود.  از مزایای این نوع تزریق می توان به ریسک بسیار پایین این عمل در بیماران پرریسک (مانند بیماران تخلیه ژل پاژ) اشاره کرد.

از سویی به دلیل اینکه فیلر از بدن بیمار گرفته می شود، دارای سلول های بنیادی موجود در بافت چربی است و باعث تحریک کلاژن سازی و جوانسازی طبیعی پوست میشود. نکته مهم در تزریق چربی این است که با 3 الی 4 بار تکرار تزریق، اثر آن دایمی و ماندگار خواهد شد.

فیلرهای ساختگی و دارویی برندهای گوناگونی را شامل می شود. این فیلرها بسته به ماندگاری و کشور سازنده قیمت های مختلفی دارند و در ناحیه های متفاوتی قابل استفاده هستند. مهارت در تزریق انواع فیلر، استفاده از بهترین مواد،‌ آشنایی با ساختار اندام های صورت و بهره مندی از آخرین دستاوردها و مقالات ارا‌‌ئه شده در جهان در ایجاد بهترین نتیجه تاثیرگذار است.

از فیلرها می توان در موارد زیراستفاده کرد :

  1. برجسته سازی لب ها
  2. بهبود فرم صورت
  3. کم کردن خطوط و چین و چروک های پوست
  4. بهبود ظاهر اسکارها و یا زخم های فرورفته 

تزریق فیلر عملی اثربخش برای ایجاد زیبایی و جوانی در صورت و برقرار نمودن تعادل در شکل ظاهری صورت است. پرکننده‌ها (یا همان فیلرها) در مناطق دارای چین و چروک‌، قسمت‌های کم حجم و یا خالی و همچنین در قسمت‌های نامتعادل صورت و یا دست‌ها و سایر نقاط بدن تزریق می‌شوند و ظاهری قرینه و بانشاط در اندام مورد نظر ایجاد می‌کنند.

در کلینیک بهروز ما با استفاده از فیلرهای هیالورونیک اسید و تکنیک‌های مدرن تزریق، با کمترین درد و نقاهت، ضمن حجم دهی مناسب به پوست شما، سلامت و جوانی آن را نیز تضمین می‌کنیم. در صورت تمایل به مشاوره و تعیین وقت با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.