لیفت نخ

همه ما دوست داریم که با داشتن پوستی شفاف و جوان، ظاهری زیبا و جذاب داشته باشیم اما باید بدانیم که با بالا رفتن سن و کاهش میزان کلاژن‌های پوست، به ناچار دچار علايم پیری می‌شویم و دیر یا زود پوست‌های آویزان و چروک‌های ریز و درشت و افتادگی عضلات به سراغمان خواهد آمد.

البته در جهان امروز با ابداع روش‌های گوناگون و داروها و کرم‌های متنوع، مبارزه با پیری و جوانسازی پوست صورت، مانند گذشته سخت نیست و همه افراد در حد بودجه و امکاناتی که در اختیار دارند، تلاش می‌کنند تا با استفاده از روش‌های درمانی و دارویی مختلف، بر غول پیری پیروز شوند.

از دستاوردهای پرطرفدار و تقریبا جدید در زمینه زیبایی صورت، می‌توانیم به جوانسازی صورت با استفاده از نخ (thread lifting) اشاره کنیم. روشی فوری و مطمئن برای بالاکشیدن عضلات آویزان صورت.

در این روش نه تنها با پرداخت هزینه‌های بالا و تحمل روش‌های دردناک مواجه نیستید بلکه بیهوشی و زخم و برش هم نخواهید داشت. کل مدت زمان این عمل بیش از یک ساعت تجاوز نخواهد کرد و بسته به توانمندی پزشک و کیفیت نخ‌های استفاده شده، صورتی شاداب و جوان خواهید داشت.

تصور کنید پوست و عضله ناحیه گونه و یا غبغب شما با گذشت سالیان، شل و آویزان شده و آخرین باری که گونه‌های پر و زیبا داشتید، مربوط به عکس‌های ده‌سال و یا بیشتر شماست. برای بازگشت به دوره قبل از میان‌سالی و بهره‌مندی از زیبایی‌های خدادادی دوران جوانی چقدر می‌توانید صبر کنید؟ یک ساعت کافی است؟

لیفت نخ، این رویاهای دوست داشتنی را براورده می‌کند. اغلب مراجعه کنندگان هم از تاثیر زودهنگام و اعتماد به نفسی که با انجام این عمل به دست می‌اورند، شگفت‌زده می‌شوند.

در نظر داشته باشید که نخ‌هایی که درون پوست قرار می‌گیرند، ضمن اثر آنی و بالا کشیدن عضلات صورت، باعث افزایش الاسیتن (حالت کشش پوست) و کلاژن سازی و جوانی آن نیز می‌شوند. نخ‌ها بسته به کیفیت، مانندگاری و ناحیه مورد استفاده انواع و اقسام گوناگونی دارند. 

برای انتخاب نوع نخ و اندازه آن حتما با پزشک کلینیک مشورت کنید. در همه اعمال زیبایی و سلامت که می‌خواهیم انجام دهیم رعایت نکات مهمی اهمیت دارد پس کار را به کاردار بسپرید .

 در مورد لیفت نخ، استفاده از نخ نامرغوب، عدم آشنایی با آناتومی صورت و نداشتن تجربه کافی، ممکن است خسارات جبران ناپذیر به صورت شما وارد کند. پس با تحقیق درست و اتکا به تخصص و سابقه، پزشک و کلینیک خود را انتخاب نمایید.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.