درباره پی آر پی

جوانسازی پوست صورت، درمان ریزش مو، رفع پیری دست‌ها و گردن و دکلته، مداوای زخم‌ها و اسکارهای ناشی از سوختگی، بریدگی، تصادف و… پزشکان زیبایی و متخصصان پوست بارها با درخواست‌هایی مشابه موارد بالا از سوی بیمارانشان رو‌به‌رو شده اند. 

گرچه هر کدام از این مشکلات روند درمانی پیچیده و طولانی مدتی طلب می‌کند، در سال‌های اخیر روش‌های نوین و نوآورانه زیادی برای بازگرداندن سلامت پوست و موها ارائه شده است. پی‌آر‌پی یکی از این روش‌ها است و می‌توان آن را راهی موثر و مناسب برای  بهبود زخم‌ها و بازسازی پوست دانست. 

پی‌آر‌پی برای درمان چروک‌ها، سیاهی و پف زیر چشم و همچنین جوان سازی پوست دست یک یک روش مطمئن و اثربخش است. ویژگی‌های خارق‌العاده پی‌ار‌پی باعث شده تا از آن در درمان‌ اسکار جوش‌ها و حتی زخم‌های قدیمی نیز استفاده کنیم. تاثیر پی‌آرپی برای درمان ریزش مو نیز تایید شده است. 

در کلینیک بهروز، بنابر تشخیص پزشک پلاسمای خون شما با ترکیبات دیگر مانند مزوها و فیلرها غنی می‌شود و با تزریق مجدد این محلول در بافت پوست سر و صورت، پلاکت‌ها وادار به جذب سلول‌های بنیادین در نقطه مورد نظرمان می‌شوند.

این روش درمانی مکمل برای انجام اعمال زیبایی، درمان زخم‌های ناشی از سوختگی و عمل جراحی محسوب می‌شود. بهره‌گیری از دستگاه سانتریفیوژ استاندارد و کیت‌های مخصوص با قابلیت جدا سازی حداکثر پلاکت در این پروسیجر اهمیت زیادی دارد.

در این روش ممکن در چند جلسه مستمر و طی بازه‌های زمانی مشخص تلاش شود، املاح و پروتئین‌های موثر به موضع مورد نیاز تزریق گردد.

با افزایش سن، میزان ترشح هورمون ها و تولید چربی به تدریج کاهش می یابد و این مسئله منجر به نازک شدن و خشکی بیشتر پوست می شود. همچنین پوست استحکام و سفتی خود را از دست می دهد. توصیه می کنیم با استفاده از روش‌های درمانی و خدمات کلینیک بهروز در زمینه زیبایی و جوانسازی، نشانه‌های پیری را درمان کنید.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.