درباره مزوتراپی

در روش‌های غیرمستقیم جوانسازی، هر روز شاهد نوآوری‌ها و ابداعاتی هستیم که آن را برای همه گروه‌ها با هر ذائقه و بودجه‌ای ممکن می‌سازد. یکی از این روش‌ها مزوتراپی است. مزوتراپی Mesotherapy پروسیجری نوپا است که تلاش می‌کند با ارائه داروها و ترکیبات مورد نیاز پوست، با کمترین عارضه، جوانسازی و محافظت از مو و پوست را تسهیل کرده و بیماران را برای بازیابی طراوت و سلامت یاری نماید.

مزوتراپی چگونه عمل می‌کند؟

در این روش تیم زیبایی با تزریق مواد آلی و داروهای موثر در جوانسازی و تقویت پوست و مو به پوست تزریق می‌شود و به دلیل افزایش سرعت اثربخشی و سرپایی بودن عمل هر روزه طرافداران بیشتری در میان متقاضیان عمل‌های زیبایی و جامعه پزشکان پیدا می‌کند.

در نظر بگیرید که پوستی دارای تیرگی و خسته‌ای که شادابی و جوانی خود را از دست داده با استفاده از سوزن‌های نازک و تزریق موضعی داروهای لازم برای بازسازی خود را به شکل مستقیم دریافت کند؛ تاثیر بسیار سریع‌تر از داروهای موضعی و خوراکی در پروسیجری به نسبت ارزانتر به دست خواهد آمد که نوید مبارزه با پیری را به متقاضیان خواهد داد.

در حال حاضر از مزو‌تراپی برای درمان تیرگی دور چشم، روش کردن پوست صورت، کنترل ریزش مو، کاهش چربی‌های اضافه در نواحی‌ایی مانند پلک زیرین و غبغب و … استفاده می‌شود.

در کلینیک بهروز، با تشخیص پزشک معالج، داروهای استاندارد و ویتامین‌ها و آمینواسیدهای ضروری پوست و مو در فواصل زمانی مشخص برای بیماران تجویز می‌شود و با تزریق ماهرانه آنها در قسمت‌های مورد نیاز، نتایجی بی‌نظیر در ایجاد پوست و مویی جوان و شاداب در پی خواهد داشت.

در مزوتراپی پوست و مو نکاتی قابل توجه است:

نخست، دوز داروها و ترکیبات آنها باید استاندارد باشد و پزشک شما از برندهای شناخته شده و مورد اطمینان در روند درمان استفاده کند.

دوم، محل و عمق نفوذ سوزن در محل تزریق باید استادانه انتخاب شده و بهره‌مند شدن سلول‌های پوستی، چربی‌های زیرجلدی و فولیکول‌های مو را تضمین نماید.

از مزوتراپی می‌توان برای از بین بردن سلولیت، درمان ملاسما، رفع افتادگی پوست صورت و بدن، درمان استرچ مارک‌های ناشی از چاقی و لاغری، افزایش سرعت کاهش وزن، جوانسازی و درمان چاقی موضعی استفاده کرد.

در این روش زندگی روزمره و فعالیت‌های مربوط به آن تحت تاثیر درمان قرار نمی‌گیرد. دردی بسیار خفیف و قابل تحمل دارد و به دلیل ارسال مستقیم مواد مغذی، شما را از دریافت روزانه دوزهای دارویی و مشکلات مربوط به آن آسوده می‌کند.

اکنون از این روش در بسیاری حیطه‌های دیگر پزشکی برای درمان بیماری‌ها استفاده می‌شود و به دلیل محبوبیت بالای این روش، شرکت‌های دارویی ابداعات زیادی برای افزایش تاثیر مزو انجام داده‌اند. این روش محدودیت سنی برای متقاضیان ایجاد نمی‌کند و افراد در هر سنی می‌توانند برای درمان و یا پیشگیری از پیری پوست از آن بهره بگیرند.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.