درباره درما اکسی

درماکسی

درما اکسی، تزریق اکسیژن مبتنی بر وارد کردن مواد فعال در سرم ها به لایه های عمیق پوست با استفاده از اکسیژن خالص است. درما اکسی، یک روش انقلابی برای جوان سازی پوست، مرطوب کننده در سطح سلولی و کاهش چین و چروک پوست است که در دانمارک به ثبت رسیده است.

درما اکسی یک فناوری برای قرار دادن غلظت بالای مواد فعال در سرم های مخصوص با استفاده از اکسیژن است. مواد فعال موجود در سرم با استفاده از اکسیژن در لایه های عمیق پوست قرار می گیرند، به طوری که اولین اثرات بلافاصله قابل مشاهده می باشند.

این روش غیر تهاجمی ، بدون درد است و نتایج فوق العاده ای را به همراه می آورد. مواد فعال در سرم می تواند غلظت بالایی از آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، مواد معدنی، عصاره جلبک و غیره را برای جوان سازی به عمق پوست برساند.

مراحل درما اکسی چگونه انجام می شود؟

در روش ضد پیری درما اکسی، ابتدا باید پوست عاری از هرگونه آرایش باشد و سپس لایه برداری متناسب با نیازهای پوستی انجام می شود. که در مطب ما با استفاده از میکرودرم ، اسکراب یا پیلینگ لایت انجام‌میشود. سپس بیوتی تراپیست یا متخصص زیبایی و آرایشی سرم حاوی مواد مناسب با غلظت بالا برای پوست شما را انتخاب می کند.

در مرحله بعدی تزریق مواد با استفاده از فشار قوی اکسیژن در لایه های عمقی پوست انجام گیرد. در روش درما اکسی، بازسازی سلول های پوستی از علائم چین و چروک جلوگیری می کند.

مواد فعال غلیظ شده در سرم با استفاده از اکسیژن در لایه های عمیق پوست قرار می گیرند، که نتیجه اولیه بلافاصله به دست می آید. پوست بسیار جوان تر به نظر می رسد، سلامتی و نشاط ایجاد می کند.

درما اکسی باعث می شود که چین و چروک های جزئی پر شوند، رطوبت پوست حفظ شود، چین و چروک و خطوط پوست شما در اطراف چشم و لب صاف شوند و خطوط خنده از بین روند.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.