درباره هایفوتراپی

دستگاه هایفو با استفاده از امواج متمرکز فراصوت لایه‌ای از پوست که در زیر لایه‌ی سطحی قرار دارد را مورد هدف قرار داده و به آن انرژی وارد می‌کند. انرژی امواج فراصوت باعث می‌شود که دمای این لایه به سرعت افزایش یابد.

وقتی سلول‌های لایه‌ی هدف به دمای خاصی برسند، دچار آسیب سلولی می‌شوند. شاید به نظر برسد که این اتفاق در تضاد با اهداف ما یعنی بهبود کیفیت پوست صورت باشد، اما این گونه نیست. آسیب به سلول‌ها باعث تحریک تولید پروتئین‌هایی به نام کلاژن می‌شود.

کلاژن‌ها مسئول حفظ ساختمان طبیعی پوست و بسیاری از دیگر بافت‌های بدن هستند. هرچه مقدار کلاژن در بافت بیشتر باشد، آن بافت سفت‌تر می‌شود. پس افزایش کلاژن باعث می‌شود که پوستی سفت، صاف و بدون چین و چروک داشته باشد.

چون امواج پرانرژی فراصوت روی لایه‌ی خاصی از پوست متمرکز هستند، به لایه‌های بالایی و زیرین ناحیه‌ی مورد هدف، آسیبی وارد نمی‌شود. ماهیچه‌ها، اعصاب و دیگر سلول‌های پوست هم دست نخورده باقی می‌مانند.

هایفوتراپی بر روی چه اندام‌هایی تاثیر می‌گذارد؟

◽ پلک‌های افتاده و آویزان

◽ چین و چروک های صورت

◽ چروک‌های کناره خارجی چشم‌ها

◽ لیفت گونه‌ها و گردن

◽ کاهش عمق خط خنده و رفع افتادگی گوشه‌های لب

◽ رفع غبغب

◽ سفت و محکم شدن پوست صورت

مزایای هایفوتراپی در مقابل سایر اقدامات پوستی؟

◽ بدون انجام عمل جراحی باز، پوستتان به بهترین شیوه کشیده می‌شود.

◽ تنها در یک جلسه و از همان روز اول نتیجه را به وضوح احساس خواهید کرد.

◽ با انجام یک جلسه هایفو‌تراپی تا حدود دوسال تاثیر آن را بر روی عضلات گونه، گردن و پلک احساس می‌کنید.

◽ این کار بدون تحمل درد و خون‌ریزی انجام می‌شود و به همین دلیل کاملا سرپایی و بدون درد‌سر است.

چه کسانی بهترین نتیجه را از هایفو می‌گیرند؟

می‌دانیم که روند پیر شدن از سن سی‌ سالگی آغاز می‌شود. اما اکثر افراد با گذر از سن 40 سالگی آثار بالا رفتن سن را بر روی صورت خود مشاهده می‌کنند. بهتر است با مشاهده شلی و افتادگی‌های متوسط روی پوست صورت نسبت به انجام هایفوتراپی اقدام کنیم با اینهمه، دکتر باریک‌بین و همکاران در صورت مشاهده چروک‌ها و افتادگی‌های عمیق بر روی صورت و گردن اقداماتی چون تزریق چربی و استفاده از دستگاه RF یا لیفتد با نخ را در کنار هایفو به بیماران خود توصیه می‌کند تا تاثیر این عمل را به بالاترین حد خود برساند.

ما در کلینیک دکتر بهروز باریک ­بین چه کیفیتی را به شما ارائه خواهیم داد؟

در حال حاضر کلینیک‌های مختلفی عمل هایفو‌ را برای مراجعین خود انجام می‌دهند. اما به دلیل بالا بودن مواد مصرفی در این دستگاه و علاقه به پایین نگه‌داشتن قیمت برای جلب مشتری بیشتر، باعث شده تا بسیاری از مدت‌ زمان انجام کار و یا سایر شروط کافی برای انجام یک عمل هایفوی مناسب کم کنند و این مسئله عامل بسیاری از نارضایتی­ ها در کلینیک­های غیرتخصصی است. در کلینیک بهروز، ما بیشترین کیفیت و بالاترین استانداردهای هایفو را به وسیله اپراتورهای متخصص و کارآموخته به شما ارائه خواهیم داد.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات کلینیک بهروز می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا فرم دریافت نوبت را در سایت پر کنید.

بله در قسمت مشاوره آنلاین می توانید از پزشک مورد نظر سوال بپرسید. همچنین از طریق تماس با کارشناسان کلینیک بهروز و یا ارسال پیام به واتساپ ما می توانید برای مشاوره غیر حضوری هماهنگ کنید.