معاینه و تشخیص

در باره معاینه و تشخیص

معاینه و تشخیص

داشتن اندام زیبا و سلامت در دنیای مکانیکی امروز بیش از هر زمانی مورد توجه است. کم‌تحرکی، استرس و غذاهای چرب و فوری باعث بروز اضافه وزن در بخش زیادی از جامعه شده است. از سویی پیشرفت روزافزون فناوری‌های علمی و پزشکی، توسعه علم تغذیه و ایجاد امکان پرداخت بیشتر به سلامت اندام، افراد را به استفاده از مشاوره متخصصان و بهره‌گرفتن از انواع دستگاه‌های لاغری موجود تشویق می‌کند.

کلینیک بهروز با همکاری متخصصان تراز اول و همچنین گردآوری بهترین و ایمن‌ترین دستگاه‌های غیرتهاجمی امکانی فراهم نموده است که مراجعین دپارتمان لاغری، درکنار تغییر سبک تغذیه و رژیم غذایی خود از انواع روش‌های مکمل نیز بهره برداری نمایند.

سنجش میزان چربی و عضلات و خصوصیات بدنی، رژیم غذایی مداوم و مناسب، دستگاه‌های ضد سلولیت، دستگاه‌های مخصوص کاهش وزن و سایز و همچنین تجویز مکمل‌های اثربخش و مورد تایید، بخشی از برنامه ما برای درمان چاقی و اضافه وزن شماست.

در دپارتمان لاغری کلینیک بهروز، ما با استفاده از دستگاه‌هایی مانند ال‌پی‌جی، اگزیمیا، دستگاه بادی آنالایز و به کارگیری پکیج‌های تغذیه‌ای پیشنهادی از سوی متخصصان لاغری‌مان در خدمت مراجعین گرامی خواهیم بود.

سوالات متداول

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به کلینیک بهروز می باشدطراحی و پشتیبانی توسط آژانس مارکتینگ داکتاپ