دکتر مریم رنجبر

متخصص پوست و مو و زیبایی

در سال 1382 با موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه دو رقمی 11 وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شد. وی در تمام سال های تحصیل پزشکی عمومی جزء دانشجویان ممتاز بود و پس از فارغ التحصیلی از پزشکی عمومی در سال 1389 موفق به کسب رتبه 14 در آزمون دستیاری سال 1390 شد و بدین ترتیب در رشته پوست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول به تحصیل شد و پس از سپری کردن 4 سال دوره دستیاری تخصصی پوست و نیز موفقیت در آزمون گواهینامه تخصص در سال 1394 فارغ التحصیل گردید.
وی همچنین پس از کسب مدرک تخصص در آزمون بورد تخصصی سال 1394 شرکت نموده و موفق به کسب بورد تخصصی پوست،مو و لیزر گردید. از آن پس وی به عنوان متخصص پوست مشغول به آموزش و پژوهش میباشد. وي طي اين مدت به پژوهش در حیطه های مختلفی از علم درماتولوژي پرداخته كه حاصل آن چاپ مقالات متعددی در مجلات معتبر ایرانی و خارجی و نیز تاليف كتاب تخصصی ” راهنمای کاربردی تزریق بوتاکس .” میباشد.
همچنین وی عضو مراکز علمی نظیر مرکز تحقيقات پوست و سلولهاي بنيادي و انجمن متخصصین پوست ایران بوده و در کنگره ها و سمینارها و برنامه های علمی متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته و دارد.وی همچنین عضو هیات داوران مجله علمی و پژوهشی پوست و سلولهای بنیادین)Assotiated editor مجله Skin and stem cell journal از سال 2013 ) و نیز عضو هیات داوران GSL Journal of Dermatology _Global scientific Library(کتابخانه علمی جهانی/بخش مقالات تخصصی پوست)میباشد.
فعالیت های درماني ايشان در حال حاضر در بیمارستان شهید چمران و بیمارستان نیکان و کلینیک بهروز و کلینیک دکتر فایزه احمدی و مطب شخصی خود در بلوار کاوه مي باشد.