درباره ما

کلینیک تخصصی پوست و مو، لیزر و تغذیه دکتر بهروز باریک بین، در سال 1394 با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات زیبایی توسط دکتر بهروز باریک‌بین تاسیس شد. در این کلینیک جمعی از بهترین و کارآموزده‌ترین متخصصان پوست با همکاری کادری ماهر و باتجربه، خدمات معاینه و تشخیص بیماری‌های پوستی و ارائه مشاوره‌های دقیق و صادقانه در زمینه زیبایی صورت و اندام را در دستور کار خویش قرار داده است.

ما در کلینیک بهروز تلاش می‌کنیم تا با استفاده از دانش روز و دستگاه‌های مدرن و پیشرفته، شهروندان گرامی تهرانی و همه هموطنان در سرتاسر ایران را با بهترین و ارزنده‌ترین خدمات و روش‌های درمانی همراه کرده و در راه دستیابی به سلامت و زیبایی توامان در کنارشان باشیم.

آشنایی بیشتر با دکتر بهروز باریک بین 

درباره ما

کلینیک تخصصی پوست و مو، لیزر و تغذیه دکتر بهروز باریک بین پس از تاسیس در زمستان سال 1394 و با توجه به افزایش درخواست افراد برای انجام پروسیجر های زیبایی ماندگار، تخصصی و طبیعی بخش های تخصصی خود را در جهت حفظ زیبایی خانم ها و آقایان در زمینه های پوست، مو، تناسب اندام گسترش داد.

این مجموعه همواره سعی دارد که با ارائه بهترین راهکار ها به سلامت و زیبایی شما کمک کند. با توجه به مجهز بودن این مجموعه به دستگاه ها و امکانات بسیار پیشرفته از زمان تشخیص تا درمان با کادر پزشکی و کارشناسان مجرب خود همراه شما خواهیم بود.

کلینیک بهروز درحال حاضر در زمینه پوست، مو، زیبایی و تغذیه فعالیت می نماید. شما می­توانید با استفاده از راه­‌‌های ارتباطی ما، خدمات و پزشک مورد نظر خود را انتخاب نموده و برای دریافت مشاوره و یا درمان بیماری­ها با همکاران ما در تماس باشید.

درباره پزشک
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به کلینیک بهروز می باشدطراحی و پشتیبانی توسط آژانس مارکتینگ داکتاپ